e
sv

Link Kısaltma Siteleri

avatar

Güvenli İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Link Kısaltma Sitesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Link kısaltma siteleri kafa karıştırıcı uzunlukta ki linklerin kısaltılmasına yarayan sitelerdir.

Bazı link kısaltma servisleri bu işi reklam gösterimi yaparak tıklama başı kazanç sistemine dönüştürmüştür. Yüksek BGBM (Bin Gösterim Başına Maliyet) oranına sahip link kısaltma siteleri uzun yıllardır kullanılan düşük ödeme eşiğine sahip bir gelir yöntemidir. Ödeme eşiğinin düşük olması, bir çok farklı ödeme yöntemi sunması, maliyetsiz bir şekilde para kazanma fırsatı sunması nedeniyle link kısaltma siteleri internetten para kazanmak isteyenlerin ilgisini çekmiştir.

Link Kısaltma Sitelerinden nasıl para kazanılacağına dair bilginiz yoksa buradan rehberimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda sunulan ödeme yöntemlerinden paranızı nasıl banka hesabınıza çekebileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık:

 • Bitcoin Nedir? Bitcoin Cüzdanı Nedir? Bitcoin Cüzdanında Bulunan Paramızı Nasıl Banka Hesabına Çekebiliriz?
 • Payoneer nedir? Nasıl Kullanılır?
 • Webmoney nedir? Nasıl Kullanılır?
 • AstroPay nedir? Nasıl Kullanılır?
 • Wise (Transferwise) nedir? Nasıl Kullanılır?
 • Payeer nedir? Nasıl Kullanılır?
 • Paxum Nedir? Nasıl Kullanılır?


NOT: Bu servislere kaydolmadan önce, koyduğu kuralları dikkatlice okuyun. Eğer bu kurallara uymazsanız hesabınız yasaklanır ve ödemeleriniz yapılmaz. Ayrıca, bot trafik vb. yöntemleri boşa denemeyiniz. En geç ödeme talep ettiğiniz zaman incelenir ve hesabınız bir daha açılmamak üzere kapatılır. Bu işi yapmak isteyen diğer kullanıcıların kafasında ki soruların cevaplanması adına, link kısaltma sitelerinde olumlu/olumsuz bulduğunuz her şeyi yorumlarda yazmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi, sizin için derlediğimiz en çok kazanç elde edilen link kısaltma sitelerine bakalım:

1. Linkvertise

Linkvertise, 1000 görüntülenme başına ortalama $85’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Ayrıca kayıt olduğunuz anda $2 ödül bakiye ile başlıyorsunuz. Linkvertise Türkiye’den gelecek trafik için en yüksek ödeme (1000 görüntülenme başına $7.23) yapan sitedir. Bunun sebebi link geçme işleminin bir tık daha uğraştırıcı olması. Ancak istenmeyen reklamlara yönlendirmemesi ve linkleriniz için reklamları kendinizin optimize edebilmesi bu siteyi cazip kılıyor. Ayrıca Linkvertise, Türkiye’deki banka hesaplarınıza ister döviz ister Türk Lirası olarak doğrudan transfer yapan tek servis. Linkvertise link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.

LINKVERTISE ÖZELLİKLERİ

 • 1000 Tıklama Başına Ortalama $85’a Kadar gelir elde edebilirsiniz. (Türkiye İçin $7.23)
 • Kazançlarınızı Paysafecard, Payoneer, Amazon Gift Card ile alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’deki Banka hesabınıza doğrudan transfer imkanı mevcut.
 • Minimum ödeme tutarı $10
 • Yönetim paneli basit ve kullanışlı
 • Linkvertise’ye davet ettiğiniz arkadaşlarınızın kazandığının %5’i kadar size referans ödemesi yapılır. (Kazanç davet ettiğiniz kişiden kesilmez, size ayrıca ödenir.)
Linkvertise ile ne kadar para kazanabilirim?

Kazancınız, seçeceğiniz reklam türü ve sizin çalışmanıza bağlıdır. Örneğin, Linkvertise’nin önerdiği tüm reklam türlerini aktif ederseniz, 1000 tıklama başına ortalama 250 $’a kadar kazanç elde edebilirsiniz. Ama ne kadar fazla reklam gösterilirse, linki geçmek o kadar zorlaşacaktır. Ayrıca, Almanca konuşulan ülkeler en çok kazandıran bölgelerdir. Eğer bu bölgelere yönelik çalışırsanız kazancınız o kadar fazla olur. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek referans geliri elde edebilirsiniz.

Linkvertise ile nasıl ödeme alabilirim?

Linkvertise’ye kaydolup, 10 $’lık ödeme eşiğine ulaştıktan sonra, sizden ödeme ayarlarında kişisel bilgilerinizi girmeniz istenir. Lütfen burada ki bilgileri tam olarak doğru girin, bu ödemenin size ulaşması için önemlidir. Daha sonra, bir ödeme yöntemi seçeceksiniz. Linkvertise’nin avantajı, Türkiye’deki banka hesaplarınıza doğrudan para transfer edebiliyor olmasıdır. Veya direkt banka hesabınıza TL olarak çekebilirsiniz. Bu işlemleri detaylı olarak Linkvertise rehberimizde anlattık.

Linkvertise ödemelerimi Papara veya İninal gibi ödeme yöntemleri ile alabilir miyim?

Hayır, maalesef bu yöntemlerle ödeme alamazsınız. Paysafecard, Payoneer, Amazon Gift Card veya Türkiye’deki banka hesabınıza doğrudan transfer yapabilirsiniz. Türkiye’ye ödeme almak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biri Payoneer, diğeri de doğrudan Türkiye’de ki banka hesabınıza para transferi. Payoneer hesabı açmak oldukça basittir, dilerseniz Payoneer’e aldığınız ödemelerinizi, Payoneer’den ücretsiz sipariş edebileceğiniz USD,EUR yada GBP kartınızla Türkiye’deki ATM’lerden paranızı döviz olarak çekebilirsiniz.

2. Shorte.st


Shorte.st, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.5-$3.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Shorte.st link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.

SHORTE.ST ÖZELLİKLERİ

 • 1000 Tıklama Başına Ortalama $14’a Kadar gelir elde edebilirsiniz. (Türkiye İçin $1.5-$3.00 Arası)
 • Kazançlarınızı Paypal, Payoneer, WebMoney ile alabilirsiniz.
 • Minimum Ödeme Tutarı $5

3. Adf.ly


Adf.ly, 1000 görüntülenme başına $15’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $0.5-$2.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Adf.ly link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $15’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer

Minimum Ödeme Tutarı: $5

4. Bc.vc


Bc.vc, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.50-$2.50 arası kazanç elde edebilirsiniz. Bc.vc link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $14’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Payoneer, Bitcoin

Minimum Ödeme Tutarı: Bitcoin ile $20, Diğer Ödeme Yöntemleri İçin $50

5. Adfoc.us


Adfoc.us, 1000 görüntülenme başına $27’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $0.5-$2.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Ancak Adfoc.us, katı kurallara sahip bir link kısaltma platformudur. Yalnızca web siteleri, kişisel bloglar ve forum sitelerinden gelecek trafiği kabul eder. Sosyal medya vb. platformlardan gelecek trafiği kabul etmez. Bu bir dezavantaj ama, trafik sağlarsanız yüksek BGBM oranları sayesinde iyi gelir elde edebilirsiniz. Adfoc.us link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $27’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Bitcoin

Minimum Ödeme Tutarı: $10

6. Shrinkearn


Shrinkearn, 1000 görüntülenme başına $20’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $3.50’a kadar kazanç elde edebilirsiniz. Shrinkearn link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $20’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: PayPal, WebMoney, Payeer, Bitcoin, PaySera, Perfect Money, Paytm, GooglePay, UPI, Banka Transferi

Minimum Ödeme Tutarı: $2

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478