e
sv

Link Kısaltma Siteleri 2021

avatar

Güvenli İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Link kısaltma siteleri kafa karıştırıcı uzunlukta ki linklerin kısaltılmasına yarayan sitelerdir. Bazı link kısaltma servisleri bu işi reklam gösterimi yaparak tıklama başı kazanç sistemine dönüştürmüştür.

 • Linkvertise [EDİTÖRÜN SEÇİMİ]
 • Shorte.st
 • Adf.ly
 • Bc.vc
 • Adfoc.us
 • Shrinkearn


Yüksek BGBM oranına sahip link kısaltma siteleri uzun yıllardır kullanılan düşük ödeme eşiğine sahip bir gelir yöntemidir. Ödeme eşiğinin düşük olması, bir çok farklı ödeme yöntemi sunması, maliyetsiz bir şekilde para kazanma fırsatı sunması nedeniyle link kısaltma siteleri internetten para kazanmak isteyenlerin ilgisini çekmiştir.

Link Kısaltma Sitelerinden nasıl para kazanılacağına dair bilginiz yoksa buradan (Çok Yakında) rehberimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda sunulan ödeme yöntemlerinden paranızı nasıl banka hesabınıza çekebileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık:

Bitcoin Nedir? Bitcoin Cüzdanı Nedir? Bitcoin Cüzdanında Bulunan Paramızı Nasıl Banka Hesabına Çekebiliriz? (ÇOK YAKINDA)

Payoneer nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

Webmoney nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

Payeer nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

AstroPay nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

Wise (Transferwise) nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

NOT: Bu servislere kaydolmadan önce, koyduğu kuralları dikkatlice okuyun. Eğer bu kurallara uymazsanız hesabınız yasaklanır ve ödemeleriniz yapılmaz. Ayrıca, bot trafik vb. yöntemleri boşa denemeyiniz. En geç ödeme talep ettiğiniz zaman incelenir ve kalıcı olarak banlanırsınız.

Şimdi, sizin için derlediğimiz en çok kazanç elde edilen link kısaltma sitelerine bakalım:1. Linkvertise [EDİTÖRÜN SEÇİMİ]

Linkvertise, 1000 görüntülenme başına ortalama $85’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Ayrıca kayıt olduğunuz anda $2 ödül bakiye ile başlıyorsunuz. Linkvertise Türkiye’den gelecek trafik için en yüksek ödeme (1000 görüntülenme başına $7.23) yapan sitedir. Bunun sebebi link geçme işleminin bir tık daha uğraştırıcı olması. Ancak istenmeyen reklamlara yönlendirmemesi ve linkleriniz için reklamları kendinizin optimize edebilmesi bu siteyi cazip kılıyor. Ayrıca Linkvertise, Türkiye’deki banka hesaplarınıza ister döviz ister Türk Lirası olarak doğrudan transfer yapan tek servis. Linkvertise link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına Ortalama $85’a Kadar (Türkiye İçin $7.23)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paysafecard, Payoneer, Amazon Gift Card, Türkiye Banka Transferi

Minimum Ödeme Tutarı: $10


2. Shorte.st


Shorte.st, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.5-$3.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Shorte.st link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $14.04’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer, WebMoney

Minimum Ödeme Tutarı: $5

3. Adf.ly


Adf.ly, 1000 görüntülenme başına $15’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $0.5-$2.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Adf.ly link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $15’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer

Minimum Ödeme Tutarı: $5

4. Bc.vc


Bc.vc, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.50-$2.50 arası kazanç elde edebilirsiniz. Bc.vc link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $14’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Payoneer, Bitcoin

Minimum Ödeme Tutarı: Bitcoin ile $20, Diğer Ödeme Yöntemleri İçin $50

5. Adfoc.us


Adfoc.us, 1000 görüntülenme başına $27’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $0.5-$2.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Ancak Adfoc.us, katı kurallara sahip bir link kısaltma platformudur. Yalnızca web siteleri, kişisel bloglar ve forum sitelerinden gelecek trafiği kabul eder. Sosyal medya vb. platformlardan gelecek trafiği kabul etmez. Bu bir dezavantaj ama, trafik sağlarsanız yüksek BGBM oranları sayesinde iyi gelir elde edebilirsiniz. Adfoc.us link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $27’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Bitcoin

Minimum Ödeme Tutarı: $10

6. Shrinkearn


Shrinkearn, 1000 görüntülenme başına $20’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $3.50’a kadar kazanç elde edebilirsiniz. Shrinkearn link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $20’a Kadar (Trafik Gelen Ülkeye Göre Değişir)

Ödeme Alma Yöntemleri: PayPal, WebMoney, Payeer, Bitcoin, PaySera, Perfect Money, Paytm, GooglePay, UPI, Banka Transferi

Minimum Ödeme Tutarı: $2

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478