e
sv

CryptoTab Browser Nedir? CryptoTab ile Nasıl Para Kazanılır?

avatar

Güvenli İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser, madencilik özelliğine sahip bir web tarayıcısıdır. Chrome, Edge gibi tarayıcılar ile aynı mantıkta çalışır ancak siz CryptoTab Browser kullanırken bir yandan bitcoin kazanırsınız. CryptoTab Browser uygulamasını buraya tıklayarak Windows, iPhone ve iPad veya Android cihazlarınız için indirebilirsiniz.

CryptoTab Browser İle Nasıl Para Kazanılır?

Bitcoin kazanmak için yapmanız gereken ek birşey yok, siz CryptoTab Browser kullanarak video izlerken, webde gezinirken CryptoTab mining (madencilik) algoritması ile size bitcoin kazandırıyor. Merak etmeyin, bunu yaparken donanımınızı yormuyor. Tıpkı diğer tarayıcılar gibi çalışıyor, tek farkı size bitcoin kazandırması. CryptoTab Browser uygulamasını hem masaüstü hemde mobil için indirebilirsiniz.

CryptoTab Browser Ne Kadar Kazandırıyor?

CryptoTab Browser ile ayda ortalama 2.5-5 $ arası kazanç elde edebilirsiniz. Kazancınız, tarayıcıyı ne kadar kullandığınıza bağlı. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek onların gelirinin %15’ini siz kazanırsınız. Örneğin 100 kişi davet ettiniz, onlar toplam 100 dolar kazandılar, sizde 15 dolar kazanacaksınız. Referans sisteminde bir sınır yok, ne kadar çok kişiyi davet ederseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. Ayrıca referanslarınızın davet ettiği kişilerden kazandığı paradanda kazanmış olacaksınız.

CryptoTab Browser En Düşük Çekim Limiti Ne Kadar?

CryptoTab Browser en düşük çekim limiti 0.00001 BTC tutarındadır.

CryptoTab Browser Üzerinden Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Bu işlem çok basittir, minimum çekim ücretine ulaştığınızda Bitcoin Cüzdanı adresinizi girerek ödemenizi alabilirsiniz.
(Bitcoin Cüzdanı ücretsiz bir şekilde nasıl oluşturulur, Bitcoin Cüzdanından Türkiye’deki banka hesabına nasıl çekim yapılır öğrenmek istiyorsanız burada ki rehberimizden faydalanabilirsiniz.)

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478